Sporty

Nemá cenu se zde rozepisovat, jak na tom aktuálně jsme, protože situace se neustále mění a tak bych to musela pořád přepisovat :)
   
 
DARI A SPORTOVNÍ KYNOLOGIE
Sportovku děláme hodně a snažíme se pořád se zlepšovat. S Darim jsem začala cvičit už od štěňátka, ale pořád je co zlepšovat a kam se posouvat dál. Když máme oba dva tu správnou náladu být přesní, tak se nám i docela daří :) Jezdíme na závody, které bereme jako takové zpestření tréninku a máme i celkem úspěchy :)
Obrany cvičíme nepravidelně, ale Dariho velmi baví.
Sportovní kynologie

 
DARI A AGILITY
Agility nás baví prostě nejvííc, je to super akční sport který se pro nás prostě hodí :) Máme ztížené podmínky pro tréninky, ale nezvdáváme to, když není čas dojet na cvičák, tak aspoň trénujeme doma na našich pár překážkách co máme. I tady se snažíme pořád se zlepšovat a jezdit na různé závody.
Agility

 
DARI A DOGDANCING + PRÁCE S KLIKREM
Dariho baví vlastně všechno, takže i DD je pro něj zábavou. V našem případě je to spíš učení jednotlivých triků, sestavu dám dohromady jenom občas :D Pořád bojujem s jeho uštěkaností, ale lepší se to. Dariho hodně baví učení s klikrem, nejlepší je, když ho nechám, aby si na ten cvik přišel úplně sám :)
Dogdancing

 
DARI A DOGFRISBEE
Dari je na disky absolutní maniak a když je vidí, ztrácí veškerej rozum a je schopen se zabít, jenom aby disk chytil. Je to jedna z našich nejoblíbenějších aktivit, protože se dá provozovat skoro všude :) Zkoušíme různé druhy hodů, kde se musím zlepšovat spíš já než Dar :D
Dogfrisbee děláme jen pro radost, na závodech nás asi neuvidíte. Občas děláme předváděčky pro lidi, kteří jsou nadšení už jenom z toho, když pes chytne disk ve vzduchu :D
Dogfrisbee

 
DARI A VÝSTAVY
Vystavovat Dariho mě zezačátku vůbec nelákalo, ale postupem času mě to hodně chytlo. Velký dík patří paní Libušce Brychtové, která mi s hodně věcmi poradila a hlavně má skvělé přednášky, u kterých se člověk nikdy nenudí :)
Jinak Dariho vystavuju jen občas, když je zrovna někde nějaká zajímavá výstava, na kterou bych chtěla jet.
Výstavy

 
DARI, PROCHÁZKY A OSTATNÍ "SPORTY"
Na procházky chodíme nejraději ze všeho. Tady na Šumavě k tomu máme spoustu skvělých příležitostí. Občas o víkendech chodíme i na celodenní výlety. Jindy zase vezmu ven kolo, což Dari uvítá s radostí, rád se vedle něj proběhne :)
Dariho další aktivitou je samozřejmě hraní si s čímkoliv, což děláme každý den. A v létě si rád zaplave :)
Procházky, hraní, plavání