O autorce webu

Daisypath Happy Birthday tickers
Je těžký popsat sama sebe, každý člověk mě asi vidí trochu jinak, ale jen opravdu málo lidí mě dobře zná a ví, jaká jsem doopravdy :)
Narodila jsem se 19. listopadu 1993 ve znamení Štíra. Moje znamení na mě dokonale sedí, jsem úplně typickej štír. Momentálně se snažím vystudovat gymnázium ve Vimperku. Po maturitě bych chtěla jít někam dál na výšku, nejspíš do Prahy na Českou zemědělskou univerzitu - obor kynologie. A později se odstěhuju do Ameriky :D Berte mě zcela vážně! :D
Celý svůj život bydlím v městečku Vimperk na Šumavě, mám to tu ráda, ale někdy bych se nejradši odstěhovala :) Je tady ale moc hezká příroda, což je jediný plus tohoto místa :)
Jsem spíš introvert, dost často trávím čas radši sama, ale na druhou stranu se ráda seznamuju s novými lidmi. Ráda a a často se někomu nebo něčemu směju :D Dokáže mě rozesmát skoro všechno a občas nebývám k zastavení :) Občas jsem hodně roztržitá, dokážu kamarády vyhecovat k dost blbým kravinám vždycky z toho vznikne trapas...:)  Řídím se heslem že sranda musí být :) Ale bývám taky hodně náladová, když jsem naštvaná je lepší na mě nemluvit :D No a řekněme, že mám celkem odlišnej názor na celej tenhleten svět než většina lidí, ale to jsem prostě já. Jo a moje taková mírná úchylka je zájem o nadpřirozeno :D
Psi dávají mému životu smysl. Nedokážu si absolutně představit, jak bych trávila volný čas, kdybych je neměla. Žiju jen a jen pro ně, to oni můj život tak úžasně naplňují :)

 
Moje oblíbené barvy:
Z mých oblíbených barev vede černá, tu mám nejraději. Větší část mého oblečení je černá. Pak se mi líbí ještě červená, bílá, zelená a modrá. Když nad tím tak přemýšlím, vlastně neexistuje barva, která by se mi nelíbila.

 
Moje oblíbené filmy:
Nedá se říct, že bych měla nějakej vyloženě oblíbenej film. Televizi moc nesleduju, když už tak na filmy koukám přes PC. Nejradši mám fantasy a scifi filmy a taky horory. Jeden čas jsem hodně sledovala animované filmy :) Baví mě i různé komedie, seriály a tak. Když bych měla uvést konkrétní film, tak mě jako skoro každého baví Harry Potter, Twilight, pak horor Ti druzí, a momentálně mám ve velké oblibě muzikál The Wiz (Čaroděj). Mám radši filmy v originálním znění s titulkami, obzvlášť třeba zrovna u Čaroděje bych český dabing nesnesla :D Ale je to zas jak u kterého filmu no :)

 
Moje oblíbené knížky:
V poslední době skoro vůbec nečtu, jelikož není čas. Ale mám ráda dobrodružné a fantasy knížky, romány a cestopisy. Pravidelně už asi 6 let si kupuju časopis Svět psů, pak Pes přítel člověka a taky Psí sporty, které mám doma úplně od prvního čísla co vyšlo :)

 
Moje oblíbená hudba:
No tak o tom bych se mohla rozepsat do samostatného článku :D Ze současný hudby neposlouchám skoro nic, ale najdou se výjimky. Absolutně nic mi neříká hip hop, rap, či Lejdy Kachna (jak jí s oblibou říkám) a ani další podobný sračky.
Téměř výhradně poslouchám pop, rock a metal a to z 60. - 90. let 20. století. To je nejlepší hudba a nejlepší texty!!!
Na prvním místě u mě byl, je a vždycky bude Michael Jackson. Navždycky zůstane tím největším umělcem téhle planety (nebo spíš celé galaxie)..to co on dokázal, to jakej měl přístup k životu a co všechno pro svět udělal, to se nedá slovy popsat.
Mezi moje nejoblíbenější hudební skupiny se řadí Queen, Kiss a The Beatles a také Pink Floyd.
Ze současných skupin mám ráda hlavně My Chemical Romance a Owl City (občas)

 
No a nesmím samozřejmě zapomenout na povídání o mých pejscích :) To hlavně oni dávají mýmu životu smysl, oni mi vždycky dají novou naději. Nedokážu si představit, že bych je neměla.
Psy jsem měla ráda snad už od dob, co jsem se naučila mluvit a hned jsem se taky začala nějakého psího kámoše dožadovat :) Když mi bylo 7, můj sen se splnil a já jsem poznala toho úplně nejvíc nejlepšího psa - Iránka :) On mě toho spoustu naučil, díky němu jsem se naučila správně se chovat ke psům a starat se o něj. Čím jsem starší, tím mám psy radši. V mých 13ti letech přišel zlomový okamžik, který jsem myslela že snad nikdy nenastane - do rodiny přišel Dari! Štěstím jsem se málem zbláznila. Zažíváme toho spolu v životě spoustu, je to nejlepší kámoš a nejlepší je, že čím jsme oba starší, tím si pořád víc a víc rozumíme a každým dnem jsme spolu sehranější...
Do třetice k nám přibyla fenka Maya, kříženka z útulku. Bylo to úplně neplánované, ale o to víc jsem překvapená, že je to tak super fenka.

 
Mým budoucím snem je pořídit si dobrmana, červeného labradora, leoparda a dalšího vořecha z útulku :D Toť jsou mé plány do velmi, opravdu velmi daleké budoucnosti.
 
 
Jméno: Lucie Punčochářová
Přezdívka: borderlucy
Pohlaví: Žena
Povolání: Student
Narozeniny: 19. listopadu 1993
Věk: 17
ICQ: 362655115